ГРАФИК ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 20.11.2021 г. ЗА ОБЩИНА ПЕРНИК
ОБЩИНА ПЕРНИК
ГРАФИК
ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 13.11.2021 г.
I – ЛЪЧ
Отговорник – Виолета Алексова Шофьора на ЛЪЧ I идва 12.00ч., товари и тръгва 12.30ч. за Боснек и Чуйпетлово
№ на лъча |
Населено място , квартал |
Местонахождение на секцията |
№ на секцията |
Час на получаване |
I
Л Ъ Ч
|
|
|
|
|
Боснек и Чуйпетлово |
кметството |
051 |
12.55 – 13.00 |
|
Студена |
Училището |
046,047 |
13.20 – 13.30 |
|
Кралев дол |
Читалището |
048 |
13.50 – 14.00 |
|
Църква |
Помощно училище |
045 |
14.10 – 14.15 |
|
ХVI ОУ |
042,043,044 |
14.25 – 14.40 |
||
Читалище ”Просвета” |
041 |
14.50 – 14.55 |
||
Читалище ”Просвета” |
039,040 |
15.00 – 15.10 |
||
Кладница |
Училището |
050 |
15.30 – 15.35 |
|
Рударци |
Кметството |
049, 136 |
15.45 – 15.50 |
|
Драгичево |
Училището |
036,037,038 |
16.00 – 16.15 |
|
Изток 1 |
X ОУ |
011,012,013,014 |
16.35 – 16.55 |
Отговорник РИК: Валентина Велкова, тел: 0899 608064
ОБЩИНА ПЕРНИК
ГРАФИК
ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 13.11.2021 г.II – ЛЪЧ
Отговорник – Екатерина Станимирова
Шофьора на ЛЪЧ II идва 11.30ч., товари и тръгва 12.00ч. за Бела вода.
№ на лъча |
Населено място , квартал |
Местонахождение на секцията |
№ на секцията |
Час на получаване |
II
Л Ъ Ч
|
Бела вода |
Читалището , Клуб на пенсионера |
102,103 |
12.20 - 12.30 |
Батановци |
Училището |
126,127,128 |
12.40 – 12.55 |
|
Черна гора |
Читалището |
129 |
13.10 – 13.15 |
|
Лесковец и Планиница |
Кметството |
134 |
13.30 – 13.35 |
|
Богданов дол
|
Читалището |
130
|
13.55 – 14.00
|
|
Ярджиловци |
Училището |
131,132, 137 ПСИК
|
14.15 – 14.25 |
|
Селищен дол |
Кметството |
135 |
14.35 – 14.40 |
|
Зидарци |
Ритуална зала |
133 |
15.00 – 15.05 |
|
Витановци |
Читалището |
122 |
15.15 – 15.20 |
|
Клепало |
VIII СОУ |
106,107 |
15.40 – 16.10 |
|
108,109 |
||||
110,111 |
||||
МБАЛ ”Р. Ангелова” |
Минна болница /партерен ет. кабинет за имунизации/ |
138 |
16.20 – 16.30 |
|
МБАЛ ”Р. Ангелова |
Хирургичен блок ет.4 в приемния кабинет в отделение по хирургия |
139 COVID-19 |
16.35 - 16.40 |
|
МБАЛ ”Р. Ангелова |
Партерен етаж до регистратурата |
ПСИК 142 -карантинирани |
16.45 – 16.55 |
|
|
Драгановец |
ОДК /Пионерски дом/ |
104,105 |
17.00 – 17.10 |
ОБЩИНА ПЕРНИК
Отговорник РИК: Галина Никодимова, тел:0893 445 579
ГРАФИК
ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 13.11.2021 г.
III – ЛЪЧ
Отговорник – Милка Николова
Шофьора на ЛЪЧ III идва 12.00ч., товари и тръгва 12.30ч. за кв.Димова махала.
№ на лъча |
Населено място , квартал |
Местонахождение на секцията |
№ на секцията |
Час на получаване |
III
Л Ъ Ч
|
Кв. Димова махала |
ПГЕМП ”Хр. Ботев” |
066,067,068 |
12.40 - 12.55 |
Кв. Хумни дол |
V СОУ |
064,065 |
13.05 – 13.10 |
|
Кв. Твърди ливади |
IX СОУ |
062, 069,070,071 |
13.45 – 14.00 13.20 – 13.35 |
|
Кв. Рудничар |
Спортна зала ”Б.Гюдеров” |
063 |
14.05 – 14.10 |
|
Кв. Байкушева |
Спортна зала ”Б.Гюдеров” |
112,113,114 |
14.15 – 14.30 |
|
Кметство Люлин |
Читалището |
118 |
14.50 – 14.55 |
|
Кметство Дивотино |
Училището Механа Кьоша /Ул.Първа № 13/ |
119 120 |
15.05 – 15.10 15.30 – 15.35 |
|
Кметство Мещица |
Читалището |
121 |
15.55 – 16.00 |
|
Кметство Вискяр |
Читалището |
124 |
16.20 – 16.25 |
|
Кметство Радуй |
Читалището |
125 |
16.45 – 16.50 |
|
Кметство Расник |
Кметството |
123 |
17.10 – 17.15 |
Отговорник РИК: Аделина Атанасова, тел. 0897 988 784
ОБЩИНА ПЕРНИК
ГРАФИК
ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 13.11.2021 г.
IV – ЛЪЧ
Отговорник – Даниела Ставриева
Шофьора на ЛЪЧ IV идва 12.30ч., товари и тръгва 13.00ч. за кв. Тева.
№ на лъча |
Населено място , квартал |
Местонахождение на секцията |
№ на секцията |
Час на получаване |
IV
Л Ъ Ч
|
Кв. Тева |
Училището |
053,054,055,056,057 058,059,060,061 |
13.10 – 13.55 |
Железни заводи и кв.В. Левски |
Клуб Конен спорт „Давид” |
072 |
14.20 – 14.25 |
|
Калкас |
Пенсионерски клуб |
073 |
14.35 – 14.45 |
|
Христо Ботев 1 и кв. Могиличе |
XII ОУ |
092,093,096 |
15.10 – 15.25 |
|
Христо Ботев 2 |
Пътен комбинат |
094,095 |
15.35 – 15.45 |
|
Ралица 1 и Каменина |
VII ОУ |
089,090,091 097,098,099,100 |
16.05 – 16.40 |
|
Ралица 2 |
Профилакториум |
101 |
16.50 – 17.00 |
|
|
Профилакториум |
141 |
17.00-17.10 |
Отговорник РИК: Никола Йорданов, тел: 0885155649
ОБЩИНА ПЕРНИК
ГРАФИК
ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 13.11.2021 г.
V – ЛЪЧ
Отговорник – Евелина Драганова
Шофьора на ЛЪЧ V идва 13.30ч., товари и тръгва 14.00ч. за кв.Иван Вазов
№ на лъча |
Населено място , квартал |
Местонахождение на секцията |
№ на секцията |
Час на получаване |
V
Л Ъ Ч
|
кв. Ив. Вазов 1 и Рено |
Спортна зала ”Кракра” |
081,082,084 |
14.10 – 14.25 |
Варош |
VI СОУ |
088 |
14.35 – 14.40 |
|
кв. Селото и кв.Иван Вазов 1 и 2 |
VI СОУ |
079,080,083,085 086,087 |
14.45 – 15.15 |
|
СБАЛББ ”Панталей” |
|
140 |
15.35 – 15.50 |
|
Кв. В. Коларов 2 |
СОУИЧЕ ”Петър Берон” |
076,077,078 |
16.10 – 16.15 |
|
Кв. В. Коларов 1 |
СУРИЧЕ „Петър Берон“ |
075 |
16.25 – 16.30 |
|
Кв. В. Коларов 1 |
Клуб на железничаря |
074 |
16.40 – 16.45 |
|
Кв. Монте Карло |
ОУ ”Св. Иван Рилски” |
115,116,117, 52 / ПСИК/
|
16.55 – 17.30 |
Отговорник РИК: Александър Вергинов, тел: 0887526664
ОБЩИНА ПЕРНИК
ГРАФИК
ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 13.11.2021 г.
V I – ЛЪЧ
Отговорник – Ирина Шадова
Шофьора на ЛЪЧ VI идва 13.30ч., товари и тръгва 14.00ч. за Голямо Бучино
№ на лъча |
Населено място , квартал |
Местонахождение на секцията |
№ на секцията |
Час на получаване |
VI
Л |
Г.Бучино |
Читалището |
035 |
14.40 – 14.45 |
Кв. Мошино 1 |
Техникум по строителство |
001,002,003 |
15.05 – 15.20 |
|
Мошино 2 и Мошино 3 |
XIII OУ |
004,005,006,007,008,009 010 |
15.30 – 16.05 |
|
Изток 2 , Изток 4 и Изток 7 |
XI ОУ |
015,016,017,018 021,022,023,024,025,033,034 |
16.15 – 17.10 |
|
Изток 3 , Изток 5 и Изток 6 |
IV ОУ |
019,020,026,027,028,029 030,031,032 |
17.20 – 18.00 |
Отговорник РИК: Станка Рударска, тел: 0886 211671