• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Станислав Асенов Асенов
    • 2. Мариета Димитрова Ангелова
    • 3. Павлина Денкова Стоянова
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ГЕОРГИ ПЕЙКОВ ВЪЛЧЕВ
    • 2. МИТКО ИВАНОВ ДИМИТРОВ
    • 3. ИЛИЯН ИЛИЕВ ЙОРДАНОВ
    • 4. ВАНИМИР ЙОРДАНОВ ЗАРОВ
    • 5. РУМЕН ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ
    • 6. АНТОАНЕТА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Димо Георгиев Дренчев
    • 2. Симеон Григоров Йонев
    • 3. Павел Георгиев Павлов
    • 4. Радослав Евгениев Червенков
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. МАГДАЛЕНА ХРИСТОВА ИВАНОВА
    • 2. НЕЗАБРАВКА СТОЯНОВА АНДРЕЕВА
    • 3. АЛЕКСАНДЪР МИТКОВ АЛЕКСИЕВ
    • 4. ИРЕНА ВАЛЕРИЕВА МИЛАНОВА
    • 5. ДАНИЕЛ ВАСИЛЕВ СЛАВЧЕВ
    • 6. ПЕТЪР КИРИЛОВ БОЖКОВ
    • 7. БЕТИНА РУМЕНОВА БОГОСЛОВОВА
    • 8. ЛЪЧЕЗАРА ЛЪЧЕЗАРОВА НЕНКОВА
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Станислав Руменов Стойнев
    • 2. Антонио Йорданов Ангелинов
    • 3. Деница Стоянова Найденова
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Силвия Чернева Георгиева
    • 2. Костадин Крумов Костадинов
    • 3. Силвия Любомирова Асенова
    • 4. Борислав Панайотов Неделков
    • 5. Йордан Захариев Чипев
    • 6. Симеон Данчов Аначков
    • 7. Кирил Димитров Петров
  • 11. АТАКА
    • 1. Стоян Теофилов Стоянов
    • 2. Николай Кирилов Илиев
    • 3. Тодор Емилов Димов
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Мариана Стоилкова Костова
    • 2. Лидия Димитрова Стефановска
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Владимир Киров Табаков
    • 2. Денислав Людмилов Кутев
    • 3. Михаил Иванов Минков
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Александър Несторов Несторов
    • 2. Валентин Борисов Бучински
    • 3. Симеон Георгиев Гебов
    • 4. Радосвета Емилова Кирова
    • 5. Георги Маринов Никодимов
    • 6. Станислава Руменова Станкова
    • 7. Кристияна Георгиева Янкулова
    • 8. Емилия Стефанова Петрунова
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Симеон Владимиров Симов
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Султанка Димитрова Петрова
    • 2. Емил Русев Крумов
    • 3. Ева Евгениева Марчева
    • 4. Десислав Стефанов Банков
    • 5. Любомир Боянов Петров
    • 6. Румен Петров Василев
    • 7. Лора Кирилова Пейчева
  • 22. БНО
    • 1. Ангел Петров Маринов
    • 2. Димитър Любомиров Първанов
    • 3. Румяна Минчева Минчева
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Наталия Вълчева Петрова
    • 2. Лъчезар Рашков Гьорев
    • 3. Иван Атанасов Петров
    • 4. Ася Михайлова Лазова
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Станислав Светозаров Балабанов
    • 2. Петя Божидарова Димитрова
    • 3. Юлиан Спасимиров Атанасов
    • 4. Анелия Пламенова Петрова
    • 5. Мартина Емануилова Дикси
    • 6. Петър Бонев Костадинов
    • 7. Младен Кирилов Младенов
    • 8. Васил Пламенов Василев
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Никола Георгиев Минчев
    • 2. Юлия Борисова Иванова
    • 3. Евелина Пламенова Цилева
    • 4. Димитър Владимиров Илиев
  • 26. Партия МИР
    • 1. Георги Лозанов Чернев
    • 2. Ерика Боянова Николова-Саиди
    • 3. Стоян Георгиев Стоилов
    • 4. Георги Милчев Георгиев
    • 5. Александър Михайлов Викилев
    • 6. Деян Руменов Анков
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Бисер Георгиев Янев
    • 2. Ботю Иванов Стефанов
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Заличен
    • 2. Теодор Димчов Богданов
    • 3. Росен Любомиров Иванов
    • 4. Васил Йорданов Футлев
    • 5. Георги Петров Велинов
    • 6. Тодор Венциславов Мартинов
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Калин Николов Павлов
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Зорница Велинова Стратиева
    • 2. Калин Пламенов Соколов
    • 3. Ирена Виткова Шаренкова
    • 4. Мария Тодорова Пейчева
    • 5. Александър Емилов Колев
    • 6. Венцислав Иванов Евгениев
    • 7. Владимир Николаев Русев
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Сузана Ивайлова Теофилова
    • 2. Силвия Иванова Мирчева
    • 3. Иван Стефанов Боянов
    • 4. Ралица Вилиянова Игнатова
    • 5. Мирела Манолова Кирилова
    • 6. Веселин Дойчинов Петров
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Кирил Миланов Ананиев
    • 2. Георг Даниелов Георгиев
    • 3. Йорданка Александрова Костадинова
    • 4. Емил Ангелов Костадинов
    • 5. Александър Стойнев Александров
    • 6. Ивета Тодорова Боянова
    • 7. Стефан Христов Маринов
    • 8. Христина Иванова Георгиева
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Стоян Михайлов Мирчев
    • 2. Зорница Любчова Иванова
    • 3. Петър Кирилов Първанов
    • 4. Цветелина Людмилова Личкова
    • 5. Валентина Любомирова Андреева
    • 6. Милена Миленова Иванова
    • 7. Анна Ганева Славкова
    • 8. Антония Павлова Гигова
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Станка Николова Дечева
    • 2. Емил Желев Дечев
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Людмила Николова Велинова
    • 2. Димитър Георгиев Илиев
    • 3. Ангел Трифонов Ангелов
    • 4. Владимир Иванов Агайн
    • 5. Здравко Любомиров Бонев
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Орлин Атанасов Добрев
    • 2. Ивайло Цветков Чобанов

Календар

Решения

  • № 247-ПВР / 23.11.2021

    относно: Определяне на членове на Районна избирателна комисия Перник за предаване на избирателни списъци на Териториалното звено на ГД“ ГРАО“ – Перник от произвеждането на нов избор за президент и вицепрезидент на 21 ноември 2021 г.

  • № 246-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в съставите на СИК от квотите на политическите партии и коалиции на територията на област Перник

  • № 245-ПВР / 20.11.2021

    относно: Публикуване на упълномощен представител при провеждане на нов избор за президент и вицепрезидент на 21.11.2021 г.

всички решения