• 1. ПП ДРОМ
    • 1. Кристина Асенова Траянова
    • 2. Илиан Пламенов Василев
    • 3. Ангел Руменов Борисов
    • 4. Боряна Георгиева Аначкова
  • 2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет
    • 1. Валентин Боянов Хараламбиев
    • 2. Методи Георгиев Христов
    • 3. Ангел Йорданов Мицилков
    • 4. Борис Петров Аврамов
  • 3. Политическа партия Движение Напред България
    • 1. Даниела Цветанова Никодимова
    • 2. Виолина Борисова Борисова
    • 3. Георги Евлогиев Василев
  • 4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност
    • 1. Калин Цеков Каменов
    • 2. Георги Недков Недев
    • 3. Явор Бисеров Стоименов
    • 4. Бисер Иванов Механджийски
    • 5. Виктория Викторова Десова
    • 6. Николай Велинков Милев
  • 5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
    • 1. Йордан Захариев Чипев
    • 2. Йордан Ангелов Нихризов
    • 3. Кирил Михайлов Кирилов
    • 4. Силвестър Стефчов Гьолски
    • 5. Румен Седевчов Велинов
    • 6. Румен Манолов Жотев
    • 7. Юли Манолов Георгиев
    • 8. Донко Симов Рангелов
  • 6. ВОЛЯ
    • 1. Полина Цветославова Цанкова - Христова
    • 2. Евгения Михайлова Димова
    • 3. Чавдар Миленов Енков
    • 4. Каталина Борисова Конева
  • 7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Ева Станкова Иванова
  • 8. Коалиция АБВ – Движение 21
    • 1. Петър Кирилов Първанов
    • 2. Александрина Георгиева Костадинова - Славева
    • 3. Лъчезар Борисов Лазов
    • 4. Данила Пламенова Бонева
    • 5. Радостина Георгиева Костова
    • 6. Денислав Асенов Серафимов
    • 7. Антон Красимиров Постолов
  • 9. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Петя Николова Раева
    • 2. Камен Маринов Петков
    • 3. Невена Игнатова Димова
    • 4. Антон Николов Ставриев
    • 5. Георги Маринов Никодимов
    • 6. Радосвета Емилова Кирова
    • 7. Йонко Цветанов Попов
    • 8. Валентин Стоилов Павлов
  • 10. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Станислав Иванов Владимиров
    • 2. Евдокия Славчова Асенова
    • 3. Любомир Бойков Бонев
    • 4. Евелина Емилова Венкова
    • 5. Венета Симеонова Петрова
    • 6. Петър Анастасов Янков
    • 7. Ива Живкова Борисова
    • 8. Михаил Кирилов Михайлов
  • 11. ПП ГЕРБ
    • 1. Красимир Любомиров Велчев
    • 2. Ирена Любенова Соколова
    • 3. Любка Божичкова Димитрова
    • 4. Александър Петров Александров
    • 5. Веселина Христова Шишкова
    • 6. Денислав Виолинов Захариев
    • 7. Елза Георгиева Драгомирова
    • 8. Румяна Тодорова Гьорева
  • 12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Людмила Николова Велинова
    • 2. Божидар Славчев Симеонов
    • 3. Венислава Петрова Венева
    • 4. Ангел Трифонов Ангелов
  • 13. Обединение ДОСТ
    • 1. Тихомир Петров Пейчев
    • 2. Ваня Димитрова Генадиева
    • 3. Катрин Миролюбова Асенова
    • 4. Данаил Иванов Данчов
    • 5. Анита Страхилова Алексова
  • 14. ПП Възраждане
    • 1. Димо Георгиев Дренчев
    • 2. Иво Георгиев Русчев
  • 16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)
    • 1. Вихрен Георгиев Матев
    • 2. Албена Симеонова Върбанова
    • 3. Илиан Антонов Кутев
    • 4. Младелин Сашев Димитров
    • 5. Марин Михайлов Георгиев
    • 6. Деница Петрова Кандиларова
    • 7. Аделина Тодорова Иванова
    • 8. Владимир Николаев Русев
  • 17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
    • 1. Георги Василев Манев
    • 2. Румен Атанасов Ваташки
    • 3. Иличо Бориславов Йорданов
    • 4. Васил Цветков Павлов
  • 18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия
    • 1. Николай Любомиров Радулов
    • 2. Методи Валентинов Джамалов
    • 3. Любомир Христов Василев
    • 4. Георги Петков Манолов
  • 19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
    • 1. Росен Любомиров Иванов
    • 2. Велка Василева Харизанова
    • 3. Силвия Бонева Райчева
    • 4. Красимира Йорданова Лозанова
  • 20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 1. Ангел Петров Маринов
    • 2. Георги Иванов Георгиев
    • 3. Цветелин Иванов Маринов
  • 21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Валентин Любенов Павлов
    • 2. София Петкова Георгиева
    • 3. Стефан Христов Маринов
    • 4. Атанас Димитров Цвятков
    • 5. Бойко Иванов Астатков
    • 6. Александър Юлианов Александров
    • 7. Адриан Валериев Симеонов
    • 8. Димитър Андреев Делчев

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

всички решения