• 1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Борис Цветков Цветков
    • 2. Ива Живкова Борисова
    • 3. Анна Ганева Славкова
    • 4. Иван Райчев Димитров
    • 5. Елизабета Олегова Йорданова
    • 6. Илиян Григоров Илиев
    • 7. Румен Николаев Драганов
    • 8. Иво Михайлов Михайлов
  • 2. ГЕРБ-СДС
    • 1. Георг Даниелов Георгиев
    • 2. Емил Ангелов Костадинов
    • 3. Калин Любенов Вельов
    • 4. Александър Стойнев Александров
    • 5. Мирослава Иванова Николова
    • 6. Рая Владимирова Благоева
    • 7. Стефан Христов Маринов
    • 8. Христина Иванова Георгиева
  • 3. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Димо Георгиев Дренчев
    • 2. Павел Георгиев Павлов
    • 3. Симеон Григоров Йонев
    • 4. Радослав Евгениев Червенков
    • 5. Румен Атанасов Ваташки
    • 6. Антонио Йорданов Ангелинов
    • 7. Ирена Стоянова Найденова
  • 4. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Петя Божидарова Димитрова
    • 2. Петър Бонев Костадинов
    • 3. Младен Кирилов Младенов
    • 4. Кристина Красимирова Кръстева
    • 5. Валентина Юлиянова Велкова
    • 6. Елка Ненчева Миркова
  • 5. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Силвия Василева Маркова
    • 2. Емил Каменов Марков
  • 6. КОАЛИЦИЯ НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ (АТАКА, РУСОФИЛИ, КОМУНИСТИ)
    • 1. Асен Денков Асенов
    • 2. Стоян Теофилов Стоянов
    • 3. Йордан Славчев Иванчев
    • 4. Николай Кирилов Илиев
    • 5. Мартин Крумов Харизанов
  • 7. Българско Национално Обединение
    • 1. Захари Георгиев Генов
  • 8. ЗАЕДНО
    • 1. Людмила Николова Велинова
    • 2. Димитър Георгиев Илиев
    • 3. Десислава Росенова Иванова-Йорданова
    • 4. Венислава Петрова Венева
  • 9. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Боян Боянов Станков Расате
    • 2. Александър Младенов Михайлов
    • 3. Адриан Богданов Суев
    • 4. Павел Валериев Димитров
  • 10. НДСВ
    • 1. Светослав Юлианов Димитров
    • 2. Лъчезар Цветанов Ценков
    • 3. Параскева Георгиева Георгиева
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Магдалена Христова Иванова
    • 2. Незабравка Стоянова Андреева
    • 3. Даниел Василев Славчев
    • 4. Петър Кирилов Божков
    • 5. Николай Емилов Спиридонов
    • 6. Цветан Борисов Боянов
    • 7. Момчил Венциславов Стехов
    • 8. Снежина Пламенова Желязкова
  • 12. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Бойко Илиев Рашков
    • 2. Александра Красимирова Стеркова
    • 3. Кирил Георгиев Стоев
    • 4. Галин Валентинов Вутов
    • 5. Калоян Любомиров Велинов
    • 6. Бисер Иванов Механджийски
    • 7. Евгения Валентинова Мирчева-Георгиева
    • 8. Росен Евгениев Иванов
  • 13. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Александър Несторов Несторов
    • 2. Томислава Георгиева Захариева
    • 3. Симеон Георгиев Гебов
    • 4. Вилма Емилова Стоичкова
    • 5. Борислав Антониев Костадинов
    • 6. Георги Маринов Никодимов
    • 7. Стоян Василев Методиев
    • 8. Захари Ивайлов Янакиев
  • 14. ЛЕВИЦАТА!
    • 1. Петър Кирилов Първанов
    • 2. Иво Савов Иванов
    • 3. Веселин Дойчинов Петров
    • 4. Ралица Вилиянова Игнатова
    • 5. Карина Красимирова Мирчева
    • 6. Виолета Василева Николова
    • 7. Иван Славчев Янев
    • 8. Николай Валентинов Цуцумански
  • 15. ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Катя Иванова Иванова
    • 2. Вера Иванова Букарска
    • 3. Неделина Димитрова Янева
    • 4. Иван Илиев Дръндев
    • 5. Кирил Емилов Димитров
    • 6. Вероника Бойкова Серафимова
  • 16. МИР
    • 1. Арсени Василев Байздренков
    • 2. Георги Милчев Георгиев
    • 3. Румен Мирков Свиленов
    • 4. Стефан Стоянов Стоянов
    • 5. Недко Симеонов Ананиев
    • 6. Елеонора Петрова Васева
    • 7. Димитър Милчев Георгиев
  • 17. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Диляна Георгиева Димитрова
    • 2. Радослав Йорданов Радославов
    • 3. Ася Росенова Любенова
    • 4. Светослав Тошков Григоров
    • 5. Румяна Иванова Найденова
  • 18. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Станислав Руменов Стойнев
    • 2. Лилия Станимирова Минкова
    • 3. Златина Пламенова Станкова
  • 19. ПП Глас Народен
    • 1. Владимир Киров Табаков
    • 2. Пресиян Димитров Иванов
  • 20. Социалистическа партия Български път
    • 1. Силвия Ненова Димова
  • 21. ВЪН от ЕС и НАТО
    • 1. Георги Петков Манолов
    • 2. Милан Василев Косаров
    • 3. Изабела Димитрова Пантелеева
    • 4. Даниел Стоянов Никифоров

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031 

Решения

  • № 181-НС / 04.04.2023

    относно: определяне на възнаграждението на технически сътрудници назначаване съгласно т. 8 и от Решение № 1586-НС/02.02.2023 г., във връзка с т. 8.1. от Решение № 1839-НС/29.03.2023 г. на ЦИК, за произвеждане на изборите за народни представители на 02.04.2023 г.

  • № 180-НС / 04.04.2023

    относно: :Определяне на членове на Районна избирателна комисия Перник за предаване на избирателни списъци на Териториалното звено на ГД“ ГРАО“ – Перник от произвеждането на избори за народни представители 02.04.2023 г.

  • № 179-НС / 02.04.2023

    относно: постъпил сигнал от КОАЛИЦИЯ „ ЗАЕДНО“, че в СИК 143200005 гр. Перник, СИК 142300001 гр. Перник, както и в СИК 143600018 гр. Радомир не се ползва СУМГ, прибрана и окомплектована в транспортния куфар, с мотив че същата не сработва.

всички решения